MAKER FAIRE

 Jsme hrdými partnery Maker Faire!

"Na festivalech Maker Faire se setkávají nadšenci i experti všech věkových kategorií, aby ukázali své vynálezy a podělili se o své poznatky. Jsme komunita postavená na zvídavosti, kreativitě a spolupráci. Od fanoušků techniky, přes pájkaře po vědce a garážové kutily."

"Maker Faire je festival plný workshopů, interaktivních aktivit a především nadšených a zvídavých lidí."

V roce 2023 jsme se potkali na festivalech  v Ostravském Trojhalí a na Floře v Olomouci ve food zóně, kde jsme se postarali o vaše chuťové pohárky a řádnou saturaci kofeinem. 

_ _ _ _ _

Maker Faire - Světová výstava kreativity

Maker Faire, celosvětová oslava kreativity, inovací a ducha DIY (udělej si sám), spojuje živou komunitu tvůrců, nadšenců a hobíků. Tato akce poskytuje platformu pro jednotlivce, aby prezentovali své vynálezy, řemesla a projekty, sahající od technologie a vědy až po umění a design. Maker Faire je rodinný festival plný workshopů, interaktivních aktivit a především nadšených a zvídavých lidí.

Filozofie

Na Maker Faire věříme ve podporu kreativity a inovací jako alternativy k běžnému a konzumnímu přístupu k životu. Podporujeme hnutí tvůrců v České republice organizováním festivalů Maker Faire, které se konají od roku 2018. Tyto akce mají za cíl popularizovat technologii, inspirovat kreativitu a propojit hobby tvůrce s odborníky.

Co můžete očekávat

  • Různorodé expozice: Objevte širokou škálu projektů od místních i mezinárodních tvůrců, včetně elektronických gadgetů, technologických inovací a uměleckých výtvorů.
  • Interaktivní workshopy: Zapojte se do praktických aktivit, naučte se nové dovednosti a účastněte se různých kreativních a vzdělávacích workshopů vhodných pro všechny věkové kategorie.
  • Budování komunity: Přidejte se do sítě stejně smýšlejících lidí, sdílejte nápady a spolupracujte na budoucích projektech.

Komunita

Maker Faire úspěšně vytvořil platformu, kde prosperuje kreativita a inovace. Je to místo, kde se setkávají tvůrci, vynálezci, kutilové a fanoušci DIY, sdílejí svou vášeň a inspirují ostatní. Akce se stala majákem pro komunitu tvůrců, podporující kulturu učení, sdílení a inovací.

Přidejte se

Zveme všechny, od rodin s dětmi po technologické nadšence a umělce, aby se připojili k nám na Maker Faire. Zažijte radost z tvorby, objevte nové zájmy a buďte součástí komunity, která oslavuje ducha kreativity a inovace.

Pro více informací o nadcházejících akcích, účasti jako tvůrce nebo návštěvě našich festivalů navštivte webové stránky www.makerfaire.cz.