Náš příběh

Coffee Culture, ostravský kávový projekt dvou nadšenců do světa výběrové kávy. Naším cílem je rozšířit výběrovou kávu mezi nejširší veřejnost. Káva pro nás není pouze současným trendem, ale celoživotním tématem, pro které žijeme, a které nás k životu probouzí každý den.

Pravidelně se zaměřujeme na čerstvé sklizně káv z celého světa. Klíčové je pro nás u každé z nich rozpoznat její maximální potenciál, a dát mu následně při pražení naplno vyniknout.

Našimi zákazníky jsou kavárny a nadšenci, kteří již ve výběrové kávě umějí plavat, ale také kavárny, které chtějí zlepšit své výstupy. Jim pomáháme jak edukací, tak také technickou podporou. Spousta z nich se našla v profesionálním přístupu k baristice a v různorodých chutích výběrových arabik.

_ _ _ _ _

Je to tam!???? 4. MÍSTO NA WORLD BREWERS CUP 2022 ???? Tomáš Taussig děkujeme za reprezentaci a za tvůj EXCELENTNÍ výkon!!!✨

☕️ Tomáš Taussig se už na vždy zapíše do dějin světových soutěží v přípavě kávy ☕️ Kdo jiný se kdy dostal do finále s kávou 2 roky po pražení? ????????

Pokud jste ještě neviděli Tomovu performance, můžete mrknout na YouTube ???????? https://www.youtube.com/watch?v=zWlDHnUmpqM&feature=youtu.be ????????


Vyprávění o Tomově soutěžení, Geishi z roku 2020 a o tom, jaké to je, být 4. nejlepší na světě v přípavě filtrované kávy NA NAŠICH SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH ✌????
 
 

 

 

Jsme ostravská pražírna výběrové kávy

Jsme ostravská pražírna výběrové kávy. Školením baristů, výběrem nejlepšího zeleného zrna, pražením a následných prodejem kávy a příslušenstvím k její přípravě, se zabýváme od roku 2015. Naše zkušenosti se propisují nejen do širokého okruhu spokojených klientů, ale také do úspěchů v soutěžích celorepublikového a světového formátu. 
 
Pyšníme se dvojitým vítězstvím mistrovství republiky Brewers cup, které získal náš head roaster Tomáš Taussig v roce 2020 a 2022, načež se stal dvakrát po sobě finalistou na mistrovství světa; v Miláně a v Australském Melbourne.

 

 

 

 

Pravidelně se zaměřujeme na čerstvé sklizně káv z celého světa. Klíčové je pro nás
u každé z nich rozpoznat její maximální potenciál, a dát mu následně při pražení naplno vyniknout.

Našimi zákazníky jsou kavárny a nadšenci, kteří již ve výběrové kávě umějí plavat, ale také kavárny, které chtějí zlepšit své výstupy. Jim pomáháme jak edukací, tak také technickou podporou. Spousta z nich se našla v profesionálním přístupu
k baristice a v různorodých chutích výběrových arabik.